Spring naar hoofdinhoud
AoC

Activities of Choice

Tijdens de Activities of Choice zullen verschillende studentenpartijen, sportorganisaties en disputen hun eigen activiteit presenteren. Dit geeft jou de kans om jouw organisatie te leren kennen. Je vindt alle Activities of Choice hieronder.

  • Alles is Drama

    Improv workshop

    Heb je altijd al eens theater willen proberen, of heb je al ervaring en wil je je theateravontuur in Maastricht voortzetten? Kom dan naar de Theatre Playground van Alles is Drama voor een middag vol leuke theaterscènes! Tijdens de workshop kun je verschillende theatervormen uitproberen (improvisatie, tekst, beweging, enz.) om je theaterkwaliteiten op te warmen!

    Locatie: Stichting Pesthuys Podium

  • C.S.V. Lux ad Mosam

    Spritz & snacks

    Geniet van de muziek en gezellige gesprekken onder het genot van een spritz en heerlijke mediterrane hapjes.

    Locatie: C.S.V. Lux ad Mosam

  • E.M.O.D. Kokkepel

    Spray & rosé

    Kom gezellig bij ons doeken versieren met graffiti en lekker borrelen!

    Locatie: Koningsplein

  • Eloquentia Maastricht

    Debatteren

    Deelnemers krijgen de kans om kennis te maken met competitief debatteren en spreken in het openbaar. Alle niveaus zijn welkom!

    Locatie: Bouillonstraat 1-3 (Faculty of Law)

  • ELSA Maastricht (European Law Students Association Maastricht)

    Mini Moot Court-competitie

    De Mini Moot Court-competitie is een evenement voor ambitieuze en welbespraakte aankomende studenten die voor het eerst kennis willen maken met mooting. De zaken worden zo opgesteld dat ook studenten met weinig tot geen juridische voorkennis kunnen deelnemen.

    Locatie: Bouillonstraat 1-3 (Faculty of Law)

  • European Careers Association

    Introductie tot de European Careers Association

    Presentatie van stages en carrièremogelijkheden.

    Locatie: Law Faculty KAP2 0.009

  • Fugax

    Bordspelletjesmiddag

    Kom gezellig ontspannen en ontmoet nieuwe mensen terwijl je bordspelletjes speelt. We hebben volop keuze uit spellen zoals UNO, Catan en Hitster, maar ook een aantal spellen die je misschien nog nooit hebt gespeeld.

    En zijn bordspelletjes niet helemaal jouw ding, of wil je gewoon even pauzeren? Dan hebben we een gezellig knutselhoekje klaargezet met onder andere haken en het maken van boekenleggers.

    Locatie: The Social Hub Maastricht, Sphinxcour 9A

  • Fyrfad

    Volleyball toernooi.

    Locatie: UM sports, P. Debyeplein 15

  • Kaleido

    Kaleido Drag Show & Workshops!

    Kom naar Kaleido’s thuis voor een gezellige en inspirerende middag! Geniet van een spectaculaire dragshow van de Drag Community Maastricht of ontdek je creatieve kant tijdens onze leuke workshops, waaronder improvisatietheater en traditionele Spaanse muziek.

    Locatie: Sint Servaasklooster 39

  • Lagakari

    Zeilen en windsurfen met Lagakari!

    Wat: Zeilen!
    Waar: We verzamelen voor het Bonnefantenmuseum.
    Wanneer: 14:30–18:30

    Kom zeilen, windsurfen en zwemmen met Lagakari! We hebben fietsbegeleiders klaarstaan voor het Bonnefantenmuseum (aan de kant van Avenue Céramique), die je naar onze zeil- en windsurfplek van de dag brengen. Reken op een fietstocht van ongeveer 10–15 minuten.

    Eenmaal aangekomen kun je lekker ontspannen op het strand, genieten van een paar drankjes en snacks, meezeilen op een van onze verenigingsboten of een korte windsurfles volgen ;). Ervaring met zeilen is niet nodig!

    De activiteit vindt plaats op een van de stranden in de omgeving van Maastricht.

    Locatie: Bonnefanten Museum (side of Avenue Ceramique)

  • M.D.D. Ex Aequo

    Cocktail cursus!

    Wil jij een studententijd waar je over jaren nóg met een glimlach op terugkijkt? Denk aan spontane borrels, festivals, diners, weekendjes weg en vriendinnen die altijd voor je klaarstaan? Kom dan mee met ons en maak gezellig met ons onze favoriete cocktails!

    Locatie: Studenten café de boschpoort

  • M.S.D.V Let’s Dance!

    Dansworkshops: Salsa, Ballroom, Hip Hop en Contemporary

    We organiseren vier proeflessen in onze dansstudio, zodat je kunt ervaren hoe het is om onderdeel te zijn van M.S.D.V. Let’s Dance. Je kunt verschillende dansstijlen uitproberen en tegelijkertijd kennismaken met onze locatie en docenten.

    Locatie: Let’s Dance Studio, Stadionplein 6D

  • M.S.R.V. Saurus

    Stap in de Boot!

    Vanaf 15:00 zijn onze deuren open voor een drankje en kan je genieten van de zon op ons terras. Van 16:00-18:30 kun je bij ons roeiclinics komen volgen en de nummer 1 studentensport ervaren. Daarbij kan je ook lekkere wraps met falafel komen eten, of gewoon een simpele portie frietjes.

    Locatie: Bosscherweg 24

  • M.S.Z.V. Tiburón

    Tiburóns Park Hangout

    Kom gezellig een middag doorbrengen met Tiburón, de studentenzwemvereniging van Maastricht, en geniet van het zonnetje. We verzamelen in het park voor een ontspannen middag vol gezelligheid, leuke spelletjes, lekkere snacks en drankjes.

    Of je nu nieuwe mensen wilt leren kennen, vragen hebt over het studentenleven of Tiburón, of gewoon lekker van het zonnetje wilt genieten: je bent van harte welkom!

    Neem je vrienden mee (of maak nieuwe vrienden) en ontdek waarom Tiburón meer is dan alleen zwemmen. We kunnen niet wachten om je te ontmoeten!

    Locatie: Stadspark Maastricht

  • M.J.D.D. Victoria

    Park borrel

    Spelletjes in het park

    Locatie: Griend 3

  • M.S.T.V. Stennis

    Huifkartocht door Maastricht

    Ontdek Maastricht op een gezellige en unieke manier! Stap in de huifkar, geniet van een lekker drankje met muziek en beleef samen een rit door de mooie omgevingen die Maastricht te bieden heeft.

    Locatie: Sportpark Hazendans, Pottenbergerweg 7

  • Maraboes
  • M.S.H.C.

    Pubquiz met Maraboes

    Locatie: John Mullins Irish Pub, Wycker Brugstraat 50

  • Nana Benz Sorority

    A Taste of Us

    The Taste of Us: kook samen een maaltijd en speel daarna een spel. Een spel over hoe jij naar dingen kijkt en wat je ontdekt wanneer iemand anders de wereld vanuit een ander perspectief bekijkt.

    DE FILOSOFIE

    Het hoofd is het centrum van oriëntatie. Het neemt waar, interpreteert, stelt prioriteiten en houdt de langetermijnvisie voor ogen. De nek vormt de verbinding en overbrugt de visie en de werkelijkheid.

    Binnen de Nana Benz Sorority heeft iedere afdeling een ander kompas. Elk kompas wijst een iets andere richting op. Niet omdat de ene richting goed is en de andere fout, maar omdat de plek waar je staat bepaalt wat je ziet.

    Dit spel geeft iedere speler een eigen kompas. De vraag is: kun jij herkennen wanneer de naald van iemand anders een andere richting aanwijst?

    Locatie: Sint Servaasklooster 39

  • O.D.D Amicitia

    Sleutelhangers maken

    Kom gezellig langs voor een creatieve middag waarin je je eigen sleutelhanger kunt maken! Wij zorgen voor alle materialen, dus het enige wat jij hoeft te doen is je creativiteit meenemen. Geniet van een drankje, leer nieuwe mensen kennen en ga naar huis met een unieke sleutelhanger als blijvende herinnering aan je INKOM!

    Locatie: Charles Eyck Park

  • O.D.D. Medusa

    Slip and slide

    Honkbal spelen, maar in plaats van te rennen, glijd je!

    Locatie: Park 1992

  • O.D.D. Schanulleke

    Bootje varen 

    Zin om tijdens de inkom Maastricht vanaf het water te ontdekken met een lekker drankje en gezelligheid? Kom dan met ons een bootje varen over de Maas. We hopen jullie daar te zien!!

    Locatie: Maaspromenade 19

  • O.D.D.M. Allicht

    Unifestival

    Een gezellig festival in het park, omringd door goed gezelschap en heerlijk zonneschijn. Een perfect moment om elkaar beter te leren kennen, samen het glas te heffen op de start van een spannend nieuw studentenleven en het begin van onvergetelijke vriendschappen te vieren. Op naar nieuwe avonturen, eindeloze herinneringen en een fantastisch jaar vol mooie momenten!

    Locatie: Waldeckpark 1

  • O.D.D.M. Les Sacripantes

    Aquagames & Slip and slide

    Locatie: Stadspark Maastricht

  • O.H.D. Prometheus

    Bootje varen met Dextra

    Dinsdag middag gaan we genieten van het lekkere zomerweer in een bootje over de Maas samen met damesdispuut Dextra

    Locatie: Mosae Forum

  • O.H.D. Spiritus Vitalis MCMXC

    Aqua Games

    Last van een kater of van de hitte? Kom meedoen aan onze verfrissende Aqua Games!

    Locatie: Stadspark Maastricht

  • O.M.D.D. Dextra

    Bootje varen met Prometheus

    Dinsdag middag gaan we genieten van het lekkere zomerweer in een bootje over de Maas samen met heerendispuut Prometheus

    Locatie: Mosae Forum

  • Refugee Project Maastricht

    Open Dag

    Kom kennismaken met Refugee Project Maastricht! Wij zijn een vrijwilligersorganisatie die vluchtelingen, locals en studenten samenbrengt om betekenisvolle connecties te creëren en te bouwen aan een sterkere gemeenschap.

    Ben je benieuwd naar wat we doen? Kom dan langs om meer te leren over onze verschillende teams, in gesprek te gaan met onze vrijwilligers, al je vragen te stellen en te genieten van een gezellige middag!

    Locatie: Keizer Karelplein 5 (in the garden) 

  • S.V. KoKo

    Western Terras!

    S.V. KoKo opent haar deuren zoals elk jaar voor het befaamde KoKo terras tijdens Activity of Choice, dit jaar met western thema, inclusief Rodeostier! Laat zien hoe goed je balans is of kom je krachten meten bij de boksbal, maar kom vooral een drankje doen op ons mooie terras en nieuwe vrienden maken! 

    Locatie: Gebroeders Hermansstraat 11-13, 6221 XL Maastricht

  • Studentencafé de Uni

    Unifestival

    Een gezellig festival in het park, omringd door goed gezelschap en heerlijk zonneschijn. Een perfect moment om elkaar beter te leren kennen, samen het glas te heffen op de start van een spannend nieuw studentenleven en het begin van onvergetelijke vriendschappen te vieren.

    Op naar nieuwe avonturen, eindeloze herinneringen en een fantastisch jaar vol mooie momenten!

    Locatie: Waldeckpark 1, 6213 AG Maastricht

  • Tuna Femenina de Maastricht & Tuna Universitaria de Maastricht

    Workshop con la Tuna

    Kun je geen instrument bespelen en is zingen niet echt jouw ding? Dan is deze activiteit precies wat je zoekt! De gerenommeerde muzikanten van de twee Maastrichtse tuna’s leren je alles wat je moet weten over de gitaar (drie akkoorden) en de tamboerijn (ritmisch meetikken).

    Aan het einde van de workshop kun je zelfs een liedje spelen! Aan je zang kunnen we helaas niets veranderen, maar met een beetje oefening komt dat helemaal goed tijdens onze wekelijkse repetities ;)

    Locatie: Sint Servaasklooster 39

  • UM Cheerleading

    Van dansen, tumbling en sprongen tot stunts en pyramides: UM Cheerleading biedt het volledige scala van de geweldige sport cheerleading. Cheerleading is veel meer dan alleen zwaaien met pompons! Heb je je ooit afgevraagd hoe het voelt om door de lucht te vliegen of iemand anders de lucht in te tillen? Dan is deze workshop iets voor jou!

    Locatie: UM Sports Exercise Hall, P. Debyeplein 15

  • UnliMited Students

    Creatief samenkomen

    Maak kennis met andere nieuwe studenten met een beperking, chronische aandoening of neurodivergentie! Breng een ontspannen middag door, praat gezellig met anderen en doe mee aan leuke activiteiten en creatieve workshops.

    Speel een bordspel, versier een fotolijstje, maak een collage en/of versier een persoonlijk dagboek om mee naar huis te nemen! Snacks en drankjes zijn aanwezig.

    Je krijgt ook de kans om het UnliMited-Students-team te ontmoeten en meer te leren over onze community en evenementen.

    Locatie: Staff lounge bij de Student Services Centre (Bonnefantenstraat 2, 6211 KL Maastricht).

    Er zullen bordjes aanwezig zijn die deelnemers vanaf de ingang naar de ruimte waar het evenement plaatsvindt begeleiden.

  • UNSA

    Model United Nations: Het bestrijden van het probleem van obesitas

    "Globesity" is een wereldwijde epidemie van overgewicht en obesitas die wereldwijd meer dan een miljard mensen treft. Dit legt een grote druk op zorgstelsels, draagt bij aan chronische ziekten en leidt tot verhitte debatten over suikerbelastingen, regelgeving voor de voedingsindustrie en het volksgezondheidsbeleid.

    Locatie: Staatenzaal C1.302 Faculty of Law, Bouillonstraat 3

Heb je gevonden wat je zocht?